Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2022, 22:22   #740
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 64 - 2526.I.01; wlt; popołudnie (Powiedźmie)

Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 07.15. Więc jest 5 dób na wrzucenie posta :> A organizacyjnie to urlop zaczynam w przyszłym tygodniu. Dokładniej mam dworcowo - lotniskowy dzień w czw/pt. Więc może się to odbić na mojej forumowej twórczości. Możliwe, że weekend też będzie mnie mniej.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 14/14 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 11/15 s.ranny (-10);


ex-BG

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 13/13 s.zdrowy (0); (T 35)
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0); (T 42)



PD



- Carsten 10 PD za wrzucenie szybkiego posta

- Carsten 15 PD za ładne opisanie incydentu z Vivian i medalionem

- Carsten 10 PD za opisanie planów na następny poranek

- Bertrand 10 PD za opisanie końcówki bitwy

- Bertrand 10 PD za opisanie planów na następny poranek


Razem:



Carsten 685 + 35 = 720 PD (podwładni po 461 PD)

Bertrand 635 + 20 = 655 PD (podwładni po 165 PD)


---




@Wszyscy




- Oki to w tej turze minęło ok pół doby. Czy z końcówki nocy zrobiło się popołudnie. I wcale nie jest daleko do kolejnej nocy

- Z pół dnia trwało sprzątanie pobojowiska w obozie. Prace remontowe, znoszenie rannych do lazaretu, grzebanie zmarłych itd. Chociaż to sprzątanie to głównie ciżba obozowa a nie bojowe oddziały. No chyba, że tak jak Carsten dostał specjalne zadanie od kapitana.

- Co do pomocników to nic im nie jest. Gdzieś tam przetrwali bitwę na zapleczu. Obroniliście obóz więc nie miał kto ich zabić

- Ogólnie to jest te pół dnia przed naradą w namiocie narad. Jak ktoś, ma coś z kimś do spotkania czy rozmowy to raczej powinno być do zorganizowania.

- Popołudniu jest owa narada u kapitana. Tak naprawdę dopiero w tym momencie da się policzyć jakie kto odniósł straty w oddziale. No jest okazja do pochwał, rozmowy itd. Raczej skład jest podobny do tego co zwykle.

- Na naradzie dochodzi do scysji Rojo - Schwarz. Ale dzięki czerwonej kolii pereł udało się Vivian załatwić go dość sprawnie i polubowanie.


- A planie o zmierzchu jest apel poległych za murami gdzie w dzień pochowano swoich zabitych. A wieczorem ma być biesiada z okazji Powiedźma. Czyli coś jak u nas sylwek tylko, że pierwszego dnia nowego roku a nie ostatniego starego


---


- No i raczej tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania czy coś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline