Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2022, 05:54   #1169
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Eeeeeem... - powiedziała niezwykle mądrze Aiko, nie wiedząc, co innego powiedzieć na wypowiedź pani Cho - Jestem pewna, że Topf nie miała wzroku na długo przed tkaniem metalu, Awatar łączy wszystkie 4 żywioły, więc to pewnie zgodnie z naturą, hel nie jest trujący (mam edukację medyczną, coś o tym wiem), nie, dziękuję, nie jestem chora, a tak w ogóle, to w czym mogę pomóc i z czym pani do mnie przychodzi? - postarała się uśmiechnąć.

Znaczy, pani Cho wydawała się być miła (chyba?), ale czy przychodzenie na policję z byle czym nie było przestępstwem (wykroczeniem?) i czy nie powinna jej nałożyć mandatu? Nie to, żeby chciała, ale jaki w ogóle problem ta kobieta miała? Eh, wybory...
 
Kaworu jest offline