Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2022, 19:58   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Mi Raaz


- Bardzo dzięki wielkie za dobre słowa i życzliwość. Cenne od takiego weterana w tym systemie i dodają otuchy


- Co do Probierzy i lokalnych powiązań... No fakt, tak jak mówisz. Jakby sesja działa się w innym mieście to te pewnie zostałyby w tym rodzimym. Chociaż fabularnie to by mogło pasować - w Brukseli te świeżaki by było nowe, bez lokalnych powiązań.

- Co do Probierza to chyba by można edycić nieco. I każdy z BG miałby takiego Probierza w Brukseli. To by mogło też być i prywatną motywacją BG i powodem dla którego zostali wybrani do tego zadania.

- A zaplecze w stylu laba i podobnych myślę, że póki by się BG nie zdradzili po co naprawdę są mogliby korzystać z udogodnień tamtejszej Camarilli podobnie jak inni goście. No ale dzięki za zwrócenie na to uwagi, przegapiłem to trochę i po prostu spisałem te tworzenie KP z podręcznika Coś podumam w ten deseń.


@Zell i Brill


- No jak mówię, ja znam trochę tą 5-ed to mnie trudno porównać ją z wcześniejszymi. Ale faktycznie jak jakieś omówienie tych różnic i opinii to może w tym wątku co podał Brill No ale do sesji zapraszam


---

Edyta:


Cytat:
Moje probierze będą ruchome w tym sensie że jeden to będzie była żona i synowa którym będzie przesyłał kasę twierdząc że przed śmiercią założył fundusz, drugim byłby guhol Jyhad który by ruszył w podróż z nim a 3 gołębię które weźmie ze sobą.
- Probierzami mogą być tylko śmiertelni ludzie I edyciłem wymogi co do jednego z Probierzy postaci aby był z lub w Brukseli
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 11-07-2022 o 23:28. Powód: Dodanie wyjaśnienia co do Probierzy.
Pipboy79 jest offline