Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2022, 18:29   #14
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeszcze jedno pytanie, bo w sumie nie od odnotowałem:

Jak z Drugą Inkwizycją?

Jak działają? Słyszy się o nalotach na leża i z tygodnia na tydzień widzi się coraz mniej znajomych twarzy?

Czy są bandą gryzipiórków ciągnących za sznurki gdzieś daleko? Jak sprawa wygląda w Paryżu/Brukseli 2025. Jakby nie było od czystki w Londynie w 2012 minęło już trochę.

- Trochę nie jestem pewien o co pytasz. No ale ja po przeczytaniu podręcznika odniosłem wrażenie, że to jeden z głównych przeciwników wampirów. Przynajmniej z ręki śmiertelników. Oczyścili Londyn z wampirów, załatwili centralę Tremere w Wiedniu, monitorują net i telefony to myślę, że to jak najbardziej realne zagrożenie. Nawet jeśli aktywnie nie występuje akurat na planszy.



Cytat:
2008 - atak agencji i sił specjalnych śmiertelników z różnych krajów na główną siedzibę Tremere w Wiedniu. Akcja jest udana i łamie kręgosłup potęgi Tremere (Podręcznik Podstawowy s.364). Daje to do myślenia większości władz spokrewnionych na całym świecie, że śmiertelnicy przystąpili do kontrofensywy i mogą uderzyć wszędzie i z wielką mocą. To jeden z powodów dla których wprowadzono zakaz załatwiania spraw Maskarady przez internet i telefony które służby specjalne mogą monitorować.

2010 - najwcześniejsze spokrewnienie BG.

- Stephan zostaje primogenem paryskich Brujah.

2013 - w Londynie oddziały specjalne śmiertelników wydzielone do walki ze Spokrewnionymi jakie działają w tym mieście od kilku lat, odnajdują i ścinają głowę królowej Annie (Podręcznik Podstawowy s.365). Jednej z najpotężniejszych londyńskich Spokrewnionych. Londyn zostaje praktycznie oczyszczony ze Spokrewnionych. Wampiry które mogą uchodzą z miasta.


- Z tego doca: https://docs.google.com/document/d/1...OOl-R2ozQ/edit



Cytat:
Druga Inkwizycja

Druga Inkwizycja - ogół organizacji rządowych, służb wywiadowczych, agencji, służb watykańskich, jednostek specjalnych śmiertelników jacy wiedzą o Maskaradzie i dążą do likwidacji wszystkich wampirów. Druga Inkwizycja np. W 2008 nalot sił specjalnych zlikwidował główną siedzibę klanu Tremere jaka była w Wiedniu co do dziś przetrąciło kręgosłup temu klanowi (Podręcznik Główny s.364). A kilka lat temu prawie całkowicie oszyczciła Londyn ze spokrewnionych który do tej pory był jednym z filarów Camarilli w Europie. Ze względu na monitorowanie przez Drugą Inkwizycje łączności i internetu większość spokrewnionych przestała korzystać z tych środków łączności do spraw skrytych za Maskaradą.
- Z tego doca: https://docs.google.com/document/d/1...n48u1IjY/edit#



- A jeżeli nie o to pytałeś i coś krzywo przeczytałem Twoje pytanie to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline