Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2022, 21:21   #10
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Nie uważam, że to są głupie Tagi, czy cechy. Trudno mi tylko znaleźć ich użyteczne zastosowanie w grze, ale to co napisałeś daje więcej światła na to jak chcesz ich używać.

Czyli jeśli dobrze rozumiem, to możemy na przykład zrobić coś w stylu:
- Odpowiedzialność - to byłoby Głowa Rodziny albo Dalekowzroczność
wiązałoby się to z samym Motywem, czyli rodziną twojej postaci i Henry czułby się odpowiedzialny za innych w związku z tym, jak bardzo zależy mu na bliskich.
Przez to mógłby ich ostrzegać przed niebezpieczeństwem lub przewidywać ewentualne konsekwencje pochopnych działań.
- Obowiązkowość to mogłoby być "Liczy się każdy detal" albo "A linę wziąłeś?"
odnosiłoby się to z jednej strony do ogólnego Taga perfekcjonizmu i podkreślało użyteczność tej cechy, osadzając ją w jakimś kontekście.

To tylko takie moje sugestie na szybko. Nie musisz podejmować decyzji w tym momencie. Przemyśle sobie to na spokojnie i daj mi znać, co wykombinowałeś.
 
Nuada jest offline