Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2022, 10:43   #18
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Jak już dojdzie do etapu rozmów o Brukseli to zapewne BG zostaną wysłani jako ekipia świeżaków (świeżaki, żółtodzioby, młode stażem wampiry spokrewnione ok 10-15 l temu) na kilkuletnie "studia" w Brukseli. Więc raczej jakieś warunki bytowe pewnie by mieli zapewnione i przyjechali/działali jako grupa. No wiadomo, to na razie to tak jeszcze bardzo grubą kreską i w ogólnym zarysie skoro mamy początek rekruty
Tak z grubsza przypuszczałem, ale pytam o to, bo mam pomysł na postać, która prowadzi własną firmę w Paryżu i ma filie w Brukseli i tak się zastanawiam czy grupa nie mogłaby się zatrzymać właśnie w siedzibie tej fili?

Mam jednak pewien problem z konceptem. Właściwie, to mam go już w dużej mierze opracowanego, ale przeoczyłem wczoraj jeden szczegół w rekrutacji. Mianowicie nie zauważyłem, że dostępnych jest tylko 7 klanów Maskarady z 13 głównych, a mój koncept dotyczy klanu, którego nie ma w tej siódemce. Oczywiście najłatwiej byłoby po prostu podmienić klan na jeden z tej siódemki, ale niektóre z tych zupełnie nie pasują do konceptu, a w innych musiałbym sporo pozmieniać w koncepcji postaci, a już się do niej przyzwyczaiłem i podoba mi się.

Dlatego pytam czy dałoby się dołączyć jeden inny klan z Maskarady do grona tych grywalnych? (Wiem, że w rekrutacji piszę by nie korzystać z innych podręczników niż główny i Camarilla, ale w przypadku klanu. Myślę, że wystarczyłoby tylko krótki opis klanu z z V5 i krótka wzmianka o tym co się dzieje z klanem w tej edycji. Nie mam w prawdzie dostępu do całego podręcznika, ale do tego fragmentu mam. Także mogę wstawić te informacje jeśli otrzymałbym zgodę na dołączenie jeszcze jednego klanu do grona tych grywalnych.
 
Shartan jest offline