Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2022, 13:35   #25
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację


https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Tutaj będzie doc, na którym będę aktualizował mapę. Jest to obszar obejmujący teren 90 na 60 metrów. Chcecie większej mapy - piszcie, dorysuje kolejne elementy mapy. Macie jakieś ogólne pomysły to też dajcie znać. Postaram się to uwzględnić i w piątek byłyby pierwsze deklaracje.

Już teraz zaznaczę, że kostki wskazały, że jako pierwszy od rzutu na orientację zacznie: DANIEL LUNA (Arthur Fleck) więc niech szykuje odrobinę czasu i pierwszy post. On wskaże następnego gracza. Może turlać sam lub jak woli żebym ja poturlał - niech pisze.

Pierwsza arena to okolice rynku. Budynki mają minimum 2 kondygnacje. Czy są podziemia lub piętra będzie zależeć od deklaracji. Postaram się to w miarę aktualizować na bieżąco. Mapę tak przygotowuję, by dało się zoomować i wycinać poszczególne prostokąty. Każdy to około 30 na 20 metrów. Jeśli w trakcie sesji będzie chcieli zooma proszę o info ze wskazaniem obszaru.

Jak widzicie na teren rynku z fontanną ze starym wojem, wjechała ciężarówka, z której wyskakują przeciwnicy. Szczegóły opiszę jak się zdecydujemy. Oczywiście w budynkach może być ich więcej.

Wydaje mi się, że maksymalnie będzie około 100 przeciwników. około 30-40 uczestników 10 łowców i 50 naganiaczy. Oczywiście nie wszyscy będą walczyć na pierwszej arenie. Wydaje mi się, że 2-3 areny wystarczą, by wszystkich wybić.

Edycja: post wprowadzający w piątek.
 
Fenrir__ jest offline