Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2022, 13:35   #19
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak z grubsza przypuszczałem, ale pytam o to, bo mam pomysł na postać, która prowadzi własną firmę w Paryżu i ma filie w Brukseli i tak się zastanawiam czy grupa nie mogłaby się zatrzymać właśnie w siedzibie tej fili?
- Raczej tak, taki punkt można by zaprojektować w KP. Bez tego też pewnie BG nie byliby skazani wyłącznie na mieszkanie w samochodzie czy hotelach no ale jak ktoś chce mieć taki w miarę swojski punkt to może. Byle to nie kłóciło się z punktem przewodnim czyli, że nikt nie zna w brukselskiej koterii świeżaków (BG) i oni nikogo nie znają. No bo właśnie z tego podstawowego powodu mają zostać wysłani do Brukseli.



Cytat:
Mam jednak pewien problem z konceptem. Właściwie, to mam go już w dużej mierze opracowanego, ale przeoczyłem wczoraj jeden szczegół w rekrutacji. Mianowicie nie zauważyłem, że dostępnych jest tylko 7 klanów Maskarady z 13 głównych, a mój koncept dotyczy klanu, którego nie ma w tej siódemce. Oczywiście najłatwiej byłoby po prostu podmienić klan na jeden z tej siódemki, ale niektóre z tych zupełnie nie pasują do konceptu, a w innych musiałbym sporo pozmieniać w koncepcji postaci, a już się do niej przyzwyczaiłem i podoba mi się.

Dlatego pytam czy dałoby się dołączyć jeden inny klan z Maskarady do grona tych grywalnych? (Wiem, że w rekrutacji piszę by nie korzystać z innych podręczników niż główny i Camarilla, ale w przypadku klanu. Myślę, że wystarczyłoby tylko krótki opis klanu z z V5 i krótka wzmianka o tym co się dzieje z klanem w tej edycji. Nie mam w prawdzie dostępu do całego podręcznika, ale do tego fragmentu mam. Także mogę wstawić te informacje jeśli otrzymałbym zgodę na dołączenie jeszcze jednego klanu do grona tych grywalnych.
- Wolałbym byście zmieścili się w wyznaczonych ramach Czyli tych dwóch podręcznikach o jakich mowa na początku (Podręcznik główny + Carmarillia). Innych nie znam. A jednej osobie zgodzę się na coś spoza tych ram to inne też mogą z czymś takim się zgłosić a wolałbym tego uniknąć. Nie znam innych edycji i podręczników. Sesja jest uszyta z tych dwóch i będą musiały one wystarczyć. Mam nadzieję, że jakoś to nam wystarczy i do zmajstrowania KP i do poprowadzenie kroniki paryskich świeżaków
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline