Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2022, 13:49   #1
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Talking curse of strahd w konwencji Horror / Komedii???

Hej wszystkim ostatnio chodzi mi po głowie dziwaczny pomysł na sesje i pomyślałem że sprawdzę czy ktoś podziela moje dziwne poczucie humoru :P

śmieszy mnie koncept Sthrada żałosnego incela striptiera o tematyce BDSM z hełmem piramid heada z Silent Hill 2 i tatusiowatym ciałem otyłego wujka Janusza z domieszką Doktora Frankfutera z rocky horror picture showgdy gości graczu :P

BG pomagałaby Yandere wychowanka wiedźm która chciałaby posiąść Sthrada DLA SIEBIE

Ogólnie wciąż byłoby zagrożenie wątki horroru które są w oryginalnej przygodzie do d&d 5 e ale byłoby też dużo modyfikacji + Bathos

Potrzebowałbym co najmniej 3 zainteresowanych osób żeby wystartować z sesją odpisy raz w tyg żadnych docków
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem