Wątek: mag wstąpienie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2022, 14:50   #7
Khayri
 
Reputacja: 1 Khayri nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Trochę forma tego tematu nie zachęca, szczególnie te małe litery i ogólna lakoniczność. Boli mnie to szczególnie... bo lubię Maga
Raczej drugą edycję polecam.
Jakie małe litery? Że w temacie? Okej jeżeli to jedyne co kogoś zniechęca to nie wiem co powiedzieć.
Lakoniczność - bo jeszcze nie mam na etapie ankiety naprawdę więcej do powiedzenia, to i co pisać. Moim zdaniem jeżeli kogoś krótki pomysł na sesję nie zainteresuje, to pewnie dłuższa forma zapytania też nie (a na razie nie chcę się napracować na darmo).

Nie wiem jak to się stało ale forum nie pokazało mi odpowiedzi w tym temacie poza tą o warsztatach. Niemniej - warsztaty odpadają, nie mam na tyle sił niestety by to organizować w wolnym czasie. Raczej też skłaniam się do m20 jako edycji która jest obecnie rozwijana (o tyle o ile, są wydawane nowe rzeczy raz na jakiś czas).
Cóż naprawdę było to bardzo wstępne rozeznanie, typu - chodzi za mną pomysł na sesję i staram się mu powiedzieć "idź sobie", ale może ktoś chciałby zagrać po prostu w Maga u niedoświadczonego MG.
Jeśli sondy są jakoś archiwizowane to temat można tam wrzucić.
 
Khayri jest offline