Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 07:03   #29
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
A ja za to mam uwagi do miasta, skoro pozwoliłeś to czemu nie... Przemodelowałbym je lekko. Tzn. ze starego miasta (prawobrzeża) wygoniłbym te mafie gdzieś na lofty. Zamiast bandziorów umieściłbym tam tereny rodzin szlacheckich. Napisałeś, że szlachta dogorywa. Ja bym ich reanimował i zostawił in duże wpływy właśnie na prawobrzeżu. Tam byłaby ich baza i ostoja. Mogliby też cały czas walczyć z nowym porządkiem i pracować nad odzyskaniem wpływów w pozostałej części miasta. Wydaje mi się, że tak będzie ciekawiej bo obecnie jest trochę jednowymiarowo. Oczywiście to tylko propozycje. Tak jak napisał GreK, miasto jest Twoją wizją.

Co do zajawki - pierwszego posta sesyjnego, wszystko jest ok. Jedyne z czym mam problem to przeczytanie tekstu w komiksach. Te litery się zlewają i są niemal nieczytelne. Jakoś piąte przez dziesiąte to odczytałem, ale było ciężko...
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline