Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 16:59   #87
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Stróżówka w ruinach elektrowni

Hector odczekał, aż Leśny i Bill odejdą dostatecznie daleko, aby mieć pewność, że nie zostanie podsłuchany. Dopiero wtedy kiwnął Davisowi głową wchodząc do wnętrza stróżówki i wodząc po nim badawczym spojrzeniem.

- Będę szczery, John, nie podoba mi się ta sytuacja - powiedział Latynos zniżając głos - Ci goście są zwyczajnie kiepscy. Nie wiedzą, gdzie jesteśmy, gdzie biegną tory. Jakby tu przyjechali pierwszy albo drugi raz. Jeśli coś pójdzie nie tak, możemy mieć przez nich kłopoty z Petersenem.

Hector urwał na chwilę, wyjrzał na zewnątrz przez wybite oko, potem stanął przed szafkami w zamiarze zajrzenia do ich wnętrza.

- Jak Petersen opowiadał nam o warunkach kontaktu, zupełnie inaczej to sobie wyobrażałem. Myślałem, że to będą oznakowane tory, już może częściowo rozebrane, może nawet z drezyną do przewożenia materiałów. I myślałem, że dołączymy do ekipy, która już pracuje. To jest jakaś żenująca prowizorka. Nie widzę nigdzie mapy…

Monter zaczął myszkować w zdewastowanym wnętrzu stróżówki przeglądając szafkę po szafce.

- Co, jeśli znajdziemy te tory dopiero jutro? Tak późno, że już nic nie zdąży nic wykopać? Myślisz, że Petersen machnie na to ręką i się z nami tak zwyczajnie rozliczy? Myślę, że musielibyśmy się jakoś zawczasu asekurować.

W trakcie tej konwersacji Hector będzie przeglądał szafki i biurko. MG, znajdziemy tam coś ciekawego?

 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline