Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 19:13   #41
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja mam pytanie: Czy postaci mają się przenieść z Paryża do Brukseli ? Bo chcę zrobić probierz na podstawie Paco z serialu You (Nie oglądałem bo za bardzo brrr dla mnie ) ale o postaci słyszałem bo lubię aktora. https://you.fandom.com/wiki/Paco

Pomyślałem że dzieciak mógłby być sąsiadem z patologicznej rodziny który wymyka się na dach gdzie Carl trzyma gołębie a bloku gdzie wampir mieszkałby ze swoim guholem. Dzieciak zainteresowałby się gołębiami i przypominał by postaci jego tragicznie zmarłego wnuka.

Generalnie mam w planach usiąść do KP i historii pewnie zrobię w jakimś PDFie albo skorzystam z clona tej dockowej KP którą zrobił i udostępnił Amon ostatnio po prostu gorzej się czuje bo problemy z zębami + ostatnie zmiany w pogodzie sprawiają że jestem półprzytomny.
 
Brilchan jest offline