Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 19:44   #43
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja mam pytanie: Czy postaci mają się przenieść z Paryża do Brukseli ? Bo chcę zrobić probierz na podstawie Paco z serialu You (Nie oglądałem bo za bardzo brrr dla mnie ) ale o postaci słyszałem bo lubię aktora. https://you.fandom.com/wiki/Paco

Pomyślałem że dzieciak mógłby być sąsiadem z patologicznej rodziny który wymyka się na dach gdzie Carl trzyma gołębie a bloku gdzie wampir mieszkałby ze swoim guholem. Dzieciak zainteresowałby się gołębiami i przypominał by postaci jego tragicznie zmarłego wnuka.

- No jak masz pomysł na takiego probierza to może być. Ale ja niezbyt lubię odgrywać dzieci i nastolatków to sam mam nadzieję ogarniesz odgrywanie takiego chłopca.



Cytat:
Generalnie mam w planach usiąść do KP i historii pewnie zrobię w jakimś PDFie albo skorzystam z clona tej dockowej KP którą zrobił i udostępnił Amon ostatnio po prostu gorzej się czuje bo problemy z zębami + ostatnie zmiany w pogodzie sprawiają że jestem półprzytomny.
- KP mają być w google doc. Z prawem edyty dla mnie. To dla mnie najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie nie tylko w tej rekrucie A co do zdrówka no to zdrówka życzę i wytrwania


Cytat:
Sądzę, że w tym zamieszanie. Cienokrwiści i Pariasi to nie klany... takich by szanujący się klan nie brał. Ale na potrzeby mechy, w taką kategorię wejdą.
- Mają swoją fabułę i mechę w podręczniku podstawowym. Więc potraktowałem ich jak resztę. Poza tym pasuje mi takie coś do historii
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline