Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 19:54   #44
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Sądzę, że w tym zamieszanie. Cienokrwiści i Pariasi to nie klany... takich by szanujący się klan nie brał. Ale na potrzeby mechy, w taką kategorię wejdą.
Paryska Wieża (:P) Cammów może być szczególna i postępowa i przyjęła do rady cienkokrwistych dając im równe prawa i przedstawicieli w radzie to nawet pasuje do Francji która odrzucałaby przesądny o nadchodzącej apokalipsie wampirów i pogromach "cieńkuszy"

Cytat:
- No jak masz pomysł na takiego probierza to może być. Ale ja niezbyt lubię odgrywać dzieci i nastolatków to sam mam nadzieję ogarniesz odgrywanie takiego chłopca.

Dzięki za życzenia
Jasne ja lubię odgrywać dzieciaki z chęcią to ogarnę co do probierzy to chciałem żeby miał jeszcze ex żonę i synową w polsce na śląsku ale upozorowałby swoją śmierć i udawał że przesyła im pieniądze z funduszu powierniczego którego założył przed śmiercią i śledziłby co się z nimi dzieje za pomocą internetu itp płacąc innym nosferatu za informacje ale według mechaniki probierze mają być kłoptem dla postaci więc może synowa przeprowadziłaby się do Brukseli razem ze starzejącą się eks żoną postaci ? Żeby nie było mu zał łatwo ?

Cytat:
- KP mają być w google doc. Z prawem edyty dla mnie. To dla mnie najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie nie tylko w tej rekrucie A co do zdrówka no to zdrówka życzę i wytrwania
OK zaraz usiądę
 
Brilchan jest offline