Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 23:24   #47
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Jak jesteś w stanie ogranąć takie coś na sesji jako tło postaci to szpoko, może być. Ale tło. Chciałbym na sesji grywalne postacie gotowe zająć się tą sprawą zleconą przez Aurorę. I jak wytrwają to następną
Spoko ogarnąć ogarnę na razie zacząłem pisać KP na docku po prostu skopiowałem te podpunkty co dałeś w pierwszym poście i powoli wypełniam na razie opisałem życie śmiertelne teraz będę przechodził do opisu przemiany i stwórcy.

Widzę tylko jeden problem z konceptem sesji i przeniesieniem akcji do Brukseli mechanika V5 raczej zakłada że wampiry będą stacjonarne w swoim mieście a podróże są raczej odradzane bo druga inkwizycja itp. Stąd Probierze , Haven w które można inwestować kropki itp... Tak jak mówię dam radę to obejść i tak ubrać w historię żeby to miało ręce i nogi.

Nie zamierzam się czepiać ani nic jak widać wyżej prędzej znajdę powód żeby wyjaśnić jak z cienkuszami w radzie ale po prostu chce zwrócić uwagę że wampiry w V5 są raczej stacjonarne z założenia mechaniki i może to sprawić problem

Wiem że postać na pewno będzie nosferatu bardzo skupiony na specjalizacji tresowania gołębi, animalizmie i postępowaniu ze zwierzakami. Myślę też żeby wykupić mu zaletę na liście Fiorenzy bo wytersował dla niej 5 gołębi guholi i jest zainteresowana że inny wampir został przemieniony jako senior podobnie jak ona i przysłała mu szofera

Po prostu Fiorenza Savona to jeden z moich ulubionych nowych NPC przedstawionych w V5
 
Brilchan jest offline