Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2022, 00:51   #49
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Spoko ogarnąć ogarnę na razie zacząłem pisać KP na docku po prostu skopiowałem te podpunkty co dałeś w pierwszym poście i powoli wypełniam na razie opisałem życie śmiertelne teraz będę przechodził do opisu przemiany i stwórcy.
- Szpoko Soni też postąpiła podobnie i ma już prawie gotową KP Myślę, że to całkiem niezła metoda co ułatwia zrobić KP



Cytat:
Widzę tylko jeden problem z konceptem sesji i przeniesieniem akcji do Brukseli mechanika V5 raczej zakłada że wampiry będą stacjonarne w swoim mieście a podróże są raczej odradzane bo druga inkwizycja itp. Stąd Probierze , Haven w które można inwestować kropki itp... Tak jak mówię dam radę to obejść i tak ubrać w historię żeby to miało ręce i nogi.

Nie zamierzam się czepiać ani nic jak widać wyżej prędzej znajdę powód żeby wyjaśnić jak z cienkuszami w radzie ale po prostu chce zwrócić uwagę że wampiry w V5 są raczej stacjonarne z założenia mechaniki i może to sprawić problem
- Tak, to prawda, podstawowo to raczej chodzi o kroniki jakiejś stacjonarnej kroniki. I Miraaz na to zwrócił już uwagę a ja edytowałem te wymogi o Probierza jaki przebywa w Brukseli.

- Niemniej docelowo paryskie świeżaki niejako wsiadają w buty swoich poprzednikach i niejako zmieniają jedno podwórko na nowe. A, że wymogiem jest to, żeby brukselscy tubylcy i przyjezdni z Paryża się nie znali to nawet pasuje, że nie mają z mechy żadnych brukselskich domen, kropek i po prostu są nowi. Mecha tutaj współgra z fabułą i logiką takiej sesji. A na zasadzie umowy między koteriami z obu miast już tradycją jest, że wysyła się młody narybek do Brukseli na szkolenie więc jakieś warunki bytowe mają tam zapewnione na przyzwoitym poziomie. Dlatego jak pisałem raczej nie trzeba się obawiać spania w samochodzie czy standardowych hotelach. Tamtejsza koteria powinna zadbać o takie bytowe sprawy dla nowej grupy paryskich studentów.



Cytat:
Wiem że postać na pewno będzie nosferatu bardzo skupiony na specjalizacji tresowania gołębi, animalizmie i postępowaniu ze zwierzakami. Myślę też żeby wykupić mu zaletę na liście Fiorenzy bo wytersował dla niej 5 gołębi guholi i jest zainteresowana że inny wampir został przemieniony jako senior podobnie jak ona i przysłała mu szofera

Po prostu Fiorenza Savona to jeden z moich ulubionych nowych NPC przedstawionych w V5
- Szpoko, taki szkic wygląda okey. I jak ktoś chce to może sobie porobić te powiązania z VIP-ami i organizacjami co są na końcu podręczników.



Cytat:
Między kaszlnięciami postaram się skleić Nosferatu.
Były "influencer", bodybuilder, dupek i bodyshamer.
- Oki, to trzymam kciuki i za zdrówko i za KP
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline