Wątek: Mork Borg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2022, 22:31   #1
gazda
 
Reputacja: 1 gazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputacjęgazda ma wspaniałą reputację
Mork Borg

Witam

Jestem na tym forum od kilku lat, co jakis czas zagladajac. Wiekszego szczescia do grania tutaj nie mialem, ale moze bede mial z prowadzeniem... chcialbym wiec wybadac "rynek".


Czy znajda sie tutaj osoby zainteresowane szybkim dungeon crawlem w postaci Mork Borg?

Dla tych co nie wiedza coz to takiego: Mork Borg to dosc luzny w odbiorze groteskowy pastisz apokalipsy, gore i szalenstwa w swiecie ktoremu zostala przepowiedziana zaglada - dodatkowo z bardzo duza losowoscia i minimalna mechanika, co sprawia, ze postaci moze sie zejsc w zwiazku z tym dosc szybko, ale i swoboda kreacji swiata jest dosc duza wiec mozna puscic wodze fantazji. Zainteresowanych zachecam do zajrzenia na strone tworcow - morkborg.com


Byloby to moje pierwsze podejscie do tego settingu, jak i ogolnie pierwsze moje podejscie do takiego 100%-owego dungeon crawla, w zwiazku z czym chcialbym rozegrac domyslny scenariusz 'Rotblack Sludge' i zobaczyc jak mi to wyjdzie Termin to druga polowa sierpnia


Technicznie odpis raz na 2 dni, odpisy z mojej strony raczej krotkie, mysle ze gra zajelaby lacznie ok 20-40 kolejek max.
Wszystkie rzuty po mojej stronie, omeny (przerzuty kosci itp) wykorzystywalbym samodzielnie w krytycznych dla gracza sytuacjach.

Zainteresowani?
 
__________________
pamparampam
gazda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem