Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2022, 07:52   #309
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Przepraszam za pewien okres nieobecności, ale byłem trochę na urlopie. Starałam się nadążać.

Poza tym osobiście też trochę się gubię przy graniu w docu. Walki bez problemu w miarę nadążam i ogarniam. Natomiast samo już dalsze granie w docu... Nie każdy ma czas, żeby doc sprawdzać kilkanaście razy w ciągu dnia, a jak już się zorientuję to tam już jest niezła epopeja dialogów i scenek rodzajowych. Trochę się trudno potem w to wpasować. Z resztą pisałem o tym z MG.

Piszę, żeby nie było, że nie gram czy się za mało staram czy nie zależy mi mi na graniu.
Zależy mi na tej sesji, bo wychodzi z tego bardzo ciekawa i przyjemna przygoda i będę dawał z siebie nadal wszystko na przekór niepowodzeniom bitewnym mojej postaci.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline