Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2022, 14:51   #328
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ps. MG proszę o ewentualne zasugerowanie korekty, jeśli coś źle napisałam. W końcu Alak może być przeciwny zdejmowaniu mu zbroi, albo coś :v
Cytat:
A to ciekawe Nie ukrywam, że jest to dla mnie drobne zaskoczenie Z tego jak przedstawiono ich lore i oraz obu grach komputerowych (całkiem wiernych kanonowi), można by rzec, że są zdystansowani i dość nieprzejednani Więc spodziewałam się, że Alak może być oschły i negatywnie nastawiony do tak otwartej propozycji pomocy ze strony mojej postaci
Miałem na myśli bardziej, że Alak nie zareaguje jakoś szczególnie gwałtownie, a przynajmniej - nie od razu, tym bardziej, że walczyliście razem. Zjednanie sobie go jednak (i cokolwiek więcej) stałoby pod bardzo dużym znakiem zapytania, szczególnie w tak krótkim czasie Ostatecznie - pozwolenie na odpięcie paru klamr ze zbroi to niemalże nic. Jednak za bardzo wybiegam w przyszłość.

Są nieprzejednani i cała organizacja, szczególnie na jej wyższych szczeblach oczywiście jest Praworządna Zła, ale nie byłoby dziwne spotkać także i Praworządnych Neutralnych. Typ moralnego agnostyka, który niezbyt przejmowałby się okrucieństwem prawa, ale też jakoś do tego okrucieństwa nie dążył aktywnie jest jak najbardziej możliwy
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 19-07-2022 o 16:13.
Santorine jest offline