Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2007, 19:48   #76
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Czekaj zapamiętajmy najpierw te porypane hasła i wszystkie adresy!

Grant wyrwał kumplowi kopertę i przez kilkanaście minut wbijał sobie do głowy informację. Gdy miał pewność że wszystko pamięta sam przytknął do niego zapalniczkę i dokładnie spalił a popiół spuścił w kiblu.

-Dobra zajmuje prysznic stary, sprawdź czy da się zmówić jakąś szamę, opieprz obsługę czy coś, zresztą sam wiesz co robić.

Powiedział do kumpla z uśmiechem i już po chwili stał pod strumieniem gorącej wody. Umył sie dokładnie po czym wyszedł spod prysznica okręcony ręcznikiem. W szafce w łazience znalazł golarkę elektryczną więc skorzystał z niej i pozbył sie lekkiego zarostu, przełożeni potrafili ie czepiać gdy ktoś był nieogolony. Po tych wszystkich zabiegach pogwizdując jakąś melodie pod nosem wyszedł z łazienki.

-Wolne nawet nie naświniłem, a jak z szamą?
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline