Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2022, 13:11   #1665
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok.

Mogę przyjąć, że Wszyscy idziecie z Qwertym?

Tak naprawdę interesują mnie Spoon i Tony.

Jedziecie autem, czy raczej autami?

Co zaś do działań Cath:

1) Telefon Hafsy nie odpowiada, skrzynka poczty głosowej pełna i nie ma jak nagrać kolejnej wiadomości.

2) Jak chcemy zainicjować kontakt z Anną?

3) Do Arwyn macie kontakt przez Chun Hei (telefon). Ona w razie czego może przekazać wiadomość, albo załatwić jakąś pomoc. Arwyn się tym nie zajmuje osobiście. No i Arwyn czeka na informacje o ułaskawieniu.

Wszyscy którzy pili ostatnio ze szczurów mają animalistyczny rezonans. Ci, którzy pili krew zorganizowaną przez Tonego (z paczek) mają Sanguine.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline