Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2022, 05:40   #1669
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Ok.

Mogę przyjąć, że Wszyscy idziecie z Qwertym?

Tak naprawdę interesują mnie Spoon i Tony.

Jedziecie autem, czy raczej autami?

Co zaś do działań Cath:

1) Telefon Hafsy nie odpowiada, skrzynka poczty głosowej pełna i nie ma jak nagrać kolejnej wiadomości.

2) Jak chcemy zainicjować kontakt z Anną?

3) Do Arwyn macie kontakt przez Chun Hei (telefon). Ona w razie czego może przekazać wiadomość, albo załatwić jakąś pomoc. Arwyn się tym nie zajmuje osobiście. No i Arwyn czeka na informacje o ułaskawieniu.

Wszyscy którzy pili ostatnio ze szczurów mają animalistyczny rezonans. Ci, którzy pili krew zorganizowaną przez Tonego (z paczek) mają Sanguine.

1) czy wiem gdzie Hafsa mieszkała ostatnio jeśli nie to próbuje się dowiedzieć np. pytam Astrid i Arwyn
2) pytam się Arwyn - myślę, że jest duża szansa, że wie coś na temat swojego wroga, jak nie pytam Astryd, nie zależnie od powyższego spróbuję wynająć prywatnego detektywa żeby poobserwował mieszkanie Anny,
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline