Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2022, 01:41   #39
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Z bólem głowy jak po kacu. Ostrym kacu. Alaishar skierował swoje kroki w kierunku wesołego trio, a właściwie wesołego duetu. Ten trzeci raczej nie był zadowolony z byciem przetrzymywanym, choć jego proklamacja skierowana do ladry chyba wprawiła go w dobry humor. Chyba, Błękitno-krwiści byli tacy problematyczni...

Znaczy się, było to po krótkich słowach skierowanych do Amandy które brzmiały:

"'Paczuszka' czeka w loży na górze. Proponuję ją przejąć jak najszybciej."

Nie trzeba było być tytanem intelektu, by wiedzieć o jaką 'paczuszkę' chodziło... Horstel miał nadzieję, że całe to zamieszanie ich nie obudziło... raczej mało prawdopodobne patrząc jak ich ścięło, ale cholera jedna wie.

Będąc prze jeńcu uklęknął przy nim zawijając wolne baterie w pobliżu i zdaje się jego ciężki blaster do torby tak się sadowiąc by ciało zasłaniało czyny.

- Jaka szkoda... - powiedział smutno Wire i poklepał go lekko po policzku spoglądając na niego z rozczarowaniem i zwrócił się do dwóch kobiet przyglądając się im z uważną troską.

- Całe szczęście nic wam nie jest. Było blisko, nie? - uśmiechnął się lekko

Wstał i wytarł dłoń w ubranie. Całe w alkoholu i odłamkach wszystkiego. Mrucząc coś o tym, że będzie musiał się zmyć z siebie 'brud...'

- Wiecie, mi nic nie świta, ale nigdy nie byłem dobry z astrobiologi... znamy jakąś substancję co rozpali jego zmysły do stanu wzmożonej gotowości? Wiecie, że wszystko będzie czuł dużo, dużo bardziej? Taka istotna ciekawość moja... wiecie, on i jego wesoła gromadka targnęła się na nas wbrew naszej woli i zmusiła do obrony koniecznej...

Machnął w kierunku Burta zachęcając go by podszedł.

- Zawleczmy biedulka do baru... wygląda jakby był jakiś wysuszony czy coś na moje oko...
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 23-07-2022 o 01:51.
Dhratlach jest offline