Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2022, 21:16   #40
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Ladra odetchnęła głęboka, a potem skrzywiła się z niezadowoleniem.
- Skurwiel jest dobry – mruknęła. – Chętnie bym się do niego pouczyła, ale to kiedy indziej.

Spojrzała na Alaishara.
- Fizycznie mamy więcej podobieństw, niż różnic – powiedziała. – Dużo więcej. To samo co zaboli człowieka, zaboli też Rihi'Narijczyka. Nasze mózgi nieco się różnią, po prostu ty nie umiesz używać psioniki my potrafimy, to wszystko.
- Więc po prostu wyobraź sobie, co byłoby dla ciebie nieprzyjemne, a potem mu to zrób. Będzie potrafił blokować impulsy bólowe – ja w każdym razie potrafię – ale jeśli będziesz zmieniał ich intensywność i częstotliwość, to będzie mu szło trudniej. Utrata krwi osłania organizm, też zdolności psioniczne. Nie pozwól mu stracić przytomności.. ale to pewnie sam wiesz.

- Co jeszcze …
- popatrzyła na rozciągniętego na ziemi mężczyznę. – Nie potrzebuje wszystkich kawałków ciała do życia, prawda? Może zablokować odczucie z uciętego palca, ale już go nie będzie miał… Na dłuższą metę to bardzo niewygodne. Tak w każdym razie słyszałam.
- Wyjdę, zanim zaczniecie
– dodała jeszcze - Odległość osłabia doznania. Nie chcę czuć tego, co mu zrobicie. A, i omijajcie głowę. Uszkodzone mózgi czyta się trudniej.

Ladra podniosła się na nogi i wyszła na zewnątrz.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline