Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2007, 21:27   #79
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
-Człowieku, ja i brak browarka? Zaraza, gdzie jest ten cholerny plecak, hmm. O, tutaj- wziął swój plecak i wyjął dwie butelki dobrze schłodzonego piwa. Piwo chłodzone w plecaku? Czego to ludzie nie wymyślą. Otworzył obie butelki i podał Ci jedną. Przybił i łyknął zdrowo. Spojrzał mglistym wzrokiem w przestrzeń i westchnął.- Ech, mam ochotę się uchlać- oprzytomniał jednak szybko.- Szkoda, że jest ta głupia misja. W ogóle nie ma czasu na przyjemności.
-Słyszałeś co mówił kapitańcio? Podobno wybuch przeżyły jeszcze trzy osoby z elity. Jak myślisz kto to? Ja stawiam na "Huntera" najlepiej potrafił władać siłą woli, może zrobił sobię jakąś ochronę. No i Troll, on to miał bary.- przypomniały Ci się osoby z tej głupiej brygady której z pozoru tak nienawidziłeś, a teraz nawet zatęskniłeś. "Bomba", spec od ładunków wybuchowych. "Diller", który siedzi obok Ciebie, przemycał dla was skręty. "Hunter" ten to miał klasę, ojojoj, lubił się popisywać swoją mocą. "Lalunia" ta śliczna blondyneczka, na sam jej widok się jąkałeś. "Czekolada" Murzynka, nawet ładna, ale większość z was nie gustowała w Czekoladzie. Poprostu była jedyną czarną. "Troll" on to miał siłę, ale zero rozumu. No i "Pani Mózg", choć sama wolała "Władczyni", dowódczyni tiego i tiamtego, mimo stereotypów o inteligentnych osobach, ona była niezłą dupą. Wspomniałeś ich i, aż Cię zabolało serce. Ilu z nich zginęło? I ilu jeszcze miało zginąć?
Obudziłeś się z transu.
-Ej stary wszystko w porządku?- Spytał kolega.
 
Lukadepailuka jest offline