Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2022, 15:23   #76
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- To tak przy końcówce mojego urlopu to mała aktualka:


- Soni - Alessandra de Gast; Torreador; blond manager nocnego klubu; KP skończona
- Wired - Craig Agnew - (szkocki) Malkavianin z Paryża; lekarz/weterynarz; KP w trakcie prac
- Brilchan - luźny koncept na Nosferatu
- Miraaz - chęć na grę w jesiennym terminie
- Shartan - luźny koncept na Gangrela
- Zell - luźny koncept na Venture
- Seachmall - luźny koncept na Nosferatu


- W początku tygodnia kończę urlop i wracam do UK. Wtedy pewnie będę kończył rekrutę. W przyszły weekend chciałbym już zacząć sesję z tą pulą BG jaką będę miał do dyspozycji. Do tego czasu też można przysyłać KP. To już by było pełne 4 tyg na zmajstrowanie KP to chyba aż nadto czasu na takie coś. Gdyby mimo wszystko ktoś z powodów różnych nie dał rady się wyrobić do tego terminu a chciałby zagrać w tej sesji to niech się odezwie do mnie na pw. Albo podobnie jak Miraaz miały czas i chęci zagrać w terminie późniejszym to też zapraszam na pw. No ale dłużej nie ma co przedłużać tej rekruty i czas zacząć sesję zapewne w przyszły weekend
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline