Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2022, 10:06   #231
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kurczę tura miała być do 01.08... Po prostu chciałem jeszcze odpisać w interakcji, ale ok.
Widać, że MG zajęty sprawami urlopowymi ( i co się w sumie dziwić) ponieważ nic a nic się nie odniósł do naszych dywagacji.
Cytat:
No, mnie też zdążył ubiec przed interakcją Grety z panią Blitz w sprawie pożyczonych ciuchów, ale proponuję, abyśmy to wielkodusznie wybaczyli w zamian za dodatkowe pedeki! .

- Jeśli chodzi o te rozmowy w komentach to raczej były one dość imienne. I odebrałem to jako Waszą wewnętrzną rozmowę nt. częstotliwości odpisów. Więc nie wtrącałem się do tej rozmowy.

- A co do czasu na odpis no tak, miało być do dzisiaj. Ale do pt. się wyrobiliście z kompletem, a Nova na końcu swojego posta dała i fabularną i mechaniczną deklarkę. Wróciłem w nocy, pokulałem, wyszło, że jej się udało. Rano jak miałem akurat wolne dałem post jaki to uwzględnia. Skoro się udało to Petra zgodziła się zrezygnować z rozpoznania ruin. Skoro się zgodziła to wracacie do obozu. Jak wracacie do obozu to jest wieczór, potem noc i ranek. Dopiero rano coś się dzieje na tyle, że potrzebna jest jakaś decyzja/deklaracja od BG to zatrzymałem akcję. Niezbyt widziałem sens stopowania akcji do dzisiaj w momencie stania przed ruinami i czekania na reakcję Petry czyli BN-a sterowanego przeze mnie. A skoro widziałem macie chęć na wzajemne interakcje i może większe moce przerobowe przez weekend to wolałem rozszerzyć tą pulę możliwości nie tylko o stanie przed ruinami ale powrót, wieczorny i poranny obóz.


- Zaś co do interakcji między BG, spoko, ja "jestem za". No ale fizycznie każdy z nas ma takie limity i okienka na pisanie jakie ma. Nie mam nic przeciwko takim interkacją o ile fabularnie coś takiego jest możliwe i dwójka BG jest względnie w tej samej czasoprzestrzeni. Forma czy to w postaci kolejnych postów, czy pisania w doc, jest dowolna i jaka komu pasuje. Mogę od siebie zaproponować aby jak ktoś chce coś z takich interakcji zostawić zahaczkę fabularną w poście np. pytanie/propozycję jednej postaci do drugiej i jak Gracz tej drugiej postaci da radę to to uwzględni w swoim poście. To chyba powinno być w miarę kompromisowe rozwiązanie. No i można jeszcze ugadywać się w komentach czy na pw.


- Co do interakcji ogólnie to jak chyba widać po PD-kach doceniam to bo to ubarwia sesję. Zaznaczam jednak, że nie do wszystkich ja jako MG mogę się odnieść w sesji. Na przykład wewnętrzne monologi i przemyślenia, szeptanie pod nosem czy wewnętrzne rozmowy postaci głównej z pomocnikami to niezbyt daje mi materiał do odpisu. Takie rzeczy raczej nie wychodzą poza ten krąg/postać i reszta świata niezbyt ma się jak do tego odnieść. Jak choćby ostatnie sceny Grety i Davandrell przy strumieniu. No niezbyt tam ja miałem co się do tego odnieść swoimi BN-ami. Jeśli taki był zamiar to szpoko, ot daję znać, że nie wszystkie zachowania BG dają mi pole do odpisu i interakcji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline