Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2022, 10:39   #26
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Cruz skoczył w kierunku drzew odprowadzany kanonadą słaną na oślep. Przypadł do osmolonej kory pobrużdżonej pociskami i spojrzał wgłąb przez tuman dostrzegł leżącego w rowie mężczyznę strzelającego z wściekle pomarańczowego karabinu. Jednak bez szczęścia. Jemu również odpowiadali ogniem a pociski z grzechotem rykoszetowały od przewróconych do góry dnem taczek. Wtedy podmuch eksplozji wstrząsnął powietrzem…


Gordon aż cofnął się do tyłu ogłuszony hukiem odpalania się rakiety. Dźwięki docierały do niego teraz przytłumione… Ta broń to jakaś pomyłka… Zapłon rakiet odpala się zbyt szybko, zanim opuszczą bezpieczny dystans od wyrzutni. Eksplozja zachwiała ciężarówką. Rozrzuciła znajdujących się tam naganiaczy. W burcie ział teraz spory otwór większość naganiaczy była ranna i ogłuszona… Ciężarówka wytrzymała trafienie… Ale pewno nie wytrzyma kolejnego trafienia.



Tak więc, Cruz dobiega do drzewa i dostaje solidną osłonę. Nie deklarował co robi w przypadku częściowego niepowodzenia więc zadecydowałem że naganiacz wbiega zamknąć zawór. Choć osłonę ma tam kiepską. Widać go przez duże wybite okno.

Pudło Cartera pociągało atak naganiacza i zmniejszenie osłony. Jednocześnie naganiacz zakręca zawór wody i po kolejnej turze ilość wody się zmniejszy i trudność terenu też. Po kolejnej nieudanej akcji będziemy modyfikować dalej arenę. Specjalnie z myślą o ukrytych w kanałach…

Atak Gordona to duże zmiany na mapie dużo 0 w osłonach. Można eliminować naganiaczy.

Pojazdy nie mają osłon, zaliczają tylko trafienia i jak zejdą do 0, to eksplodują. Pojazd naganiaczy jest zaliczany do dużych (ale nie był najlepszej jakości więc na start miał już uszkodzenia, plus trafienie w fontannę dodatkowo go uszkodziło). W tym wypadku przyjąłem, że oprócz bezpośredniego trafienia dostał odłamkami, więc ściągnąłem mu 2 trafienia.

Kolejną turę zaczyna Cruz. Pył zaczął opadać i tamto miejsce jest już czyste.

Mapa jest zaktualizowana.

 
Fenrir__ jest offline