Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2022, 11:48   #173
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Akio słuchał, coraz mniej rozumiejąc, co się dzieje. W końcu, gdy zakończył swoją analizę, po prostu wybuchnął śmiechem.

- Oh, mój drogi... oh... - zaczął, walcząc z głupawką - Bardzo kochałem moją żonę i byliśmy bardzo blisko. I nie, to nie było aranżowane małżeństwo i nie chodziło mi o pozycję społeczną. Ale mam wrażenie, że wielu ludzi, gdy mówi o "miłości" zapomina o tym, że szacunek jest jej podstawą. A potem dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji, że ktoś mówi, że zabił swoją żonę (lub swojego męża), bo ja "kochał". Gdyby ludzie pamiętali częściej o szacunku (i paru innych rzeczach, jak choćby przyjaźni i poczuciu bezpieczeństwa) to wierzę, że do takich patologii by nie dochodziło. Tylko tyle. Naprawdę, nie musisz się doszukiwać drugiego dna, bo go po prostu nie ma.
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem