Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2022, 12:43   #79
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Aaaaaa :O Dopiero teraz widzę ten topic :O Czy jeszcze można pisać KP? I jakiej postaci ewentualnie brakuje?

PS. Może być mechanika po angielsku? Niestety, nie mam polskiego podręcznika.

EDIT: Oryginalnie chciałem zagrać Gangrelem-weterynarzem, ale widze, że jest podobny koncept Może Ventrue, właściciel klubu nocnego? Jest coś podobnego wśród grających, ale inny klan, winc...?

EDIT2: Eh, skoro mam ochotę zagrać właścicielem klubu, to pytanie... czy sesja jest 18+?
- Na razie lista dosłanych KP wygląda tak:

- Soni - Alessandra de Gast; Torreador; blond manager nocnego klubu; KP skończona
- Miraaz - John Black; Brujah; masywny i bezpardownowy haker; KP mocno zaawansowana
- Wired - Craig Agnew - (szkocki) Malkavianin z Paryża; lekarz/weterynarz; KP w trakcie prac




- W przyszły weekend planuję ruszać z sesją bo teraz to końcówka urlopu, podróże, wyloty itd. Ale w weekend planuję już zabrać się za tą sesję. Jak się ktoś wyrobi z dosłaniem KP do tego czasu to zapraszam Sesja by się pewnie zaczęła od tej drugiej sceny rozmowy z Aurorą więc dobrze aby wszyscy BG byli już gotowi.


- Mecha po angielsku może być. Wolałbym polską bo z kolei nie mam i nie znam angielskich podręczników i terminologii. No ale chyba jakoś to połapię jak ktoś nie ma polskich.


- Sesja jest 18+ i to nawet w podręczniku jest zaznaczone na samym początku. Ale co wyjdzie z tego w naszej sesji to już takie wyśrodkowanie co się będzie w niej działo.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline