Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2022, 21:19   #5
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
- 1001 nights - znowu ogólne hasło dotyczące arabskiego folkloru. Wiadomo dżiny, pustynie, nomadzi i oszałamiająco bogate miasta. Zagrałbym na przykład wampirami w takim klimacie.
Ewentualnie mogłaby być też to czysto fantastyczna opowieść, rodem z dedekowego Al-Qadima lub stricte osadzona w realiach baśni Szeherezady.
Można w coś takiego zagrać w kosmicznym uniwersum Corlios, które jest połączeniem space opery z klimatem baśni z tysiąca i jednej nocy. Całkiem unikalne połączenie tworzące interesujący świat, który warto poznać.

Jak by było jeszcze miejsce w ankiecie, to zaproponowałbym by dodać Corlios. Chociaż
opcja z tym arabskim klimatem nie ma wymienionego systemu, także teoretycznie można by uznać, że ta opcja dotyczy Corliosa.

Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
- Nephilm - taki zakurzony, zapomniany, a może i kompletnie nieznany francuski system w którym gracze wcielają się w nieśmiertelne duchy, które mają wiele reinkarnacji na przestrzeni dziejów. Mocno okultystyczne uniwersum, z domieszką grozy i alternatywnej historii.
Kiedyś obił mi się o uszy system w którym diabły czy demony chroniły ludzi przed aniołami, które ich zabijały. Z tego co kojarzę, to system też był francuski. Nie jestem pewien, ale może to właśnie był ten Nephelim. W każdym razie obok wspomnianego przeze mnie Corliosa, to ta propozycja jest dla mnie jedną najciekawszych opcji w ankiecie.
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 01-08-2022 o 21:27.
Shartan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem