Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2022, 21:50   #55
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Mistrzuniu krótko napisałem, bo w zasadzie Buck wie już co i jak i czeka teraz na bibę z Che Guevarą

W sumie to co do owej narady właśnie, to proponuje na czas jej rozgrania zmienić nieco format naszej solóweczki. Bucky na początek faktycznie będzie chciał usłyszeć jak ma wyglądać rola jego i najemników potem będzie chciał pogadać o wielu rzeczach, z czego część wyniknie pewnie w trakcie. Więc ma taki pomysł, coby rozegrać to jak rozmowę, gdzie ja na bieżąco postaram się odpisywać w trakcie dyskusji no a Ty jak Ci tam urlop, kac i wątroba pozwoli :P Przy czym nie muszą to być z obu strony jakieś długie, soczyste opisy jak każdy twój post. Wystarczy dialog. Można tu, można na docu, choć ja go nie lubię za bardzo. W sumie to ta rozmowa jest z mojego punktu widzenia dość istotna, więc nie ma nic przeciwko poświęcić jej trochę czasu.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline