Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2022, 15:36   #13
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Nie no temat tytułowy posta jak najbardziej szczytny, obiecujący i dający nadzieję... Tylko nie wiem za bardzo na co. Chyba jedynie na rozczarowanie.

Z góry przepraszam. Nie jestem może tu za długo ale przecież mam oczy i widzę, że poza trwającymi tu przygodami to praktycznie nic się tu więcej nie dzieje i to nie jest wina sezonu wakacyjnego, bo tak jest już od dłuższego czasu.

Sondy wiszą lub przechodzą bez echa. Rekrutacji jak na lekarstwo. Nic się tu nie dzieje. Rozumiem lub raczej słyszałem gdzieś, że era złotych lat RPG play by forum już jest daleko za nami i wszystko pomału umiera, jednak łudziłem się jeszcze nie tak dawno, że trafiłem w ostatnią prężnie jeszcze działającą oazę tego zjawiska.
Okazało się, że trafiłem jedynie w ostatnią oazę, a reszta przeminęła jak era elfów w Śródziemiu.

Wymieniłbym przynajmniej kilka systemów, w które chciałbym zagrać tylko po co skoro ostatnio nie ma tu praktycznie w ogóle w co grać.
Zastanawiam się tylko, co wypełniło lukę sesji przez forum gdyż natura przecież nie lubi pustki?

Faktem jest, że jest to bodajże obecnie jedyne i ostatnie tego typu forum w Internecie jeszcze jako tako działające choć to bardziej dołujące niż pocieszające.

Przepraszam, jeżeli lekki off-top, ale refleksje jak najbardziej związane chyba z tematem.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline