Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2022, 21:54   #21
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Prawda jest taka, że wielu systemów tu nie ma, brakuje, są szukane lub wyczekiwane.
Na forum króluje Warhammer i postapo. Nawet porządnego i klasycznie czystego D&D jest tyle co nic, bo w większości jest głównie Pathfinder lub D&D na mechanice Pathfindera...
I tak jak ktoś słusznie zauważył forum trzyma się głównie na "długoterminowych" trwających nadal sesjach.

Wymienić systemy w które by się chętnie pograło:
Wiedźmin,
Star Wars,
Dungeons & Dragons ale bez kombinowania z mechaniką,
Władca Pierścieni (wiem, że wisi moja własna sonda, ale jak widać na załączonym obrazku zainteresowanie jest znikome),
Midnight (niszowy system z ciekawą mechanika Przedmiotów Przymierza),
Cokolwiek w czym można by zagrać jako superbohaterowie przynajmniej rango tych z Universum Marvela.

Więcej "grzechów" na ta chwilę nie pamiętam, jestem otwarty na dyskusje, choć nadal nie wierzę, żeby to pomogły, by cokolwiek drgnęło na tym forum.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline