Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2022, 10:07   #27
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Connor Zobacz post
Z góry przepraszam. Nie jestem może tu za długo ale przecież mam oczy i widzę, że poza trwającymi tu przygodami to praktycznie nic się tu więcej nie dzieje i to nie jest wina sezonu wakacyjnego, bo tak jest już od dłuższego czasu.
Że co? XD Ja bym powiedział, że w ostatnim półroczu był wręcz wysyp bardzo ciekawych rekrutacji od generycznego fantasy, po oryginalne autorskie projekty. A na horyzoncie już majaczą kolejne (z superhero w wersji "Boys" na czele) .Jeśli oczekujesz, że będziesz mógł przebierać w każdym dowolnym systemie to faktycznie czeka cię srogie rozczarowanie. Nawet na największej fejsbookowej grupce, RPG Online zrzeszającej tysiące ludzi grających na mikrofonach nie uświadczysz różnorodności, a co dopiero na niszowym forum z sesjami PBF. Discord to na chwilę obecną najlepsza platforma do grania w sesje pisane, natomiast LI (i dogorywająca Strefa) skupia najlepszych graczy i MG działających na tym poletku. Najlepiej jest się zgadać z ludźmi, z którymi tutaj grałeś i zacząć grać na disco. Możesz się też ogłosić z sesją jako MG na wspomnianej RPG Online i na pewno znajdziesz chętnych. Graczom jest trudniej, bo ogłoszenia z sesjami pisanymi na fejsie pojawiają bardzo rzadko, ale warto je monitorować i się zgłaszać, bo budujesz sobie sieć znajomości, współgracze często prowadzą własne sesje.
 
Arthur Fleck jest offline