Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2022, 10:23   #28
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Ok ostatni post ode mnie bo się zrobił mocny off-top, a nie było to moim celem, a jedynie wskazanie genezy problemu.

Dziękuję za wszystkie dobre, mądre i proste rady. Jednak chciałbym tylko zauważyć, że nie każdy jest "orłem" mediów społecznościowych i nie każdy ma mniejsze lub większe grono znajomych o tych samych rpg-owych zainteresowaniach, którzy się wzajemnie wspierają i polecają...

Niestety wychodzi też na to co próbowałam wykazać. Być może rzeczywiście RPG w Polsce przechodzi wielki renesans i mnoży się jak minionki, jednak nadal odbywa się to w mocno zamkniętych gronach znajomych i kolegów. I nie mówcie mi, że tak łatwo się dostać do sesji ogłaszanych na Facebooku czy na Discord, ponieważ próbuję systematycznie od ponad roku i nie dostałem się jeszcze do ani jednej.

Koniec tematu, bo się tylko off-top pogłębia, a niczego to nie rozwiązuje i niczego nie zmienia.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline