Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2022, 13:35   #83
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wybaczcie brak odzewu gorączki już nie mam ale kaszel jest na tyle silny że nie mogę spać i jestem pół żywy jutro spróbuje się umówić do lekarza uroki życia na wózku myślałem że zwykłe przeziębienie a przez siedzący tryb życia pewnie kolejna wspaniała przygoda... Także ja rezygnuje udanej sesji życzę wszystkim bo raczej się nie pozbieram przez dłuższy czas
- Jasne, nie ma sprawy. Trzym się ciepło i powrotu do zdrówka życzę Sorrasy, że tak późno odpisuję ale miałem powrotne loty i różne przygody po drodze więc dopiero dziś jestem na chodzie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline