Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2022, 15:11   #56
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 15 - 1998.01.31 sb, południe

- Oki, to mój pourlopowy post jest :> Termin już w miarę standardowy czyli do pt. 08.12. To 8,5 doby na sklejenie i wrzucenie posta .


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 123 700 $

+ 100 $ za terminowy post
+ 18x 1 000 $ wykonanie zadania na styczeń: przerzut najemników na Margaritę


stan końcowy: 141 800 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada)


---


Cytat:
W sumie to co do owej narady właśnie, to proponuje na czas jej rozgrania zmienić nieco format naszej solóweczki. Bucky na początek faktycznie będzie chciał usłyszeć jak ma wyglądać rola jego i najemników potem będzie chciał pogadać o wielu rzeczach, z czego część wyniknie pewnie w trakcie. Więc ma taki pomysł, coby rozegrać to jak rozmowę, gdzie ja na bieżąco postaram się odpisywać w trakcie dyskusji no a Ty jak Ci tam urlop, kac i wątroba pozwoli :P Przy czym nie muszą to być z obu strony jakieś długie, soczyste opisy jak każdy twój post. Wystarczy dialog. Można tu, można na docu, choć ja go nie lubię za bardzo. W sumie to ta rozmowa jest z mojego punktu widzenia dość istotna, więc nie ma nic przeciwko poświęcić jej trochę czasu.
- No jak tam wolisz. Myślę, że do dialogowej scenki to dobry byłby doc. Bo trochę tak głupio wrzucać na zmianę posty po kilka liniej tekstu. No ale jak nie dasz rady z tym doc to tak post - w post też może być.


---




- Oki to w mojej turze minęło ok pół doby. Czyli od piątkowego wieczoru do sobotniego południa.


- Co do najemników na rancho do końca połowy soboty:

- Buck (USA) (mat.wybuchowe; + FA MAS G2)
- Mi Wen (Japonia) (br.snajperska; leczenie; + SWU)
- 01 Tercio (Hiszpania) (grenadier; op: ppk; LA 85)
- 03 Frog (Wlk.Brytania) (nurek; op: kutry; + FN FNC Carbine)
- 04 Jumper (USA) (kawaleria powietrzna; surwiwal; + HK G53)
- 05 Jojo (Kolumbia) (obezwładnienie; skradanie; + HK MP 5SD2)
- Sara (Bośnia) (leczenie; pułapki; + Beretta M 12)
- Blanco (Chile) (namiar; op: moździerz; + HK G3A4)
- Kay (Panama) (K9; skradanie; + Skorpion vz. 68 9 Para)
- Storm (Nepal) (mat.wybuchowe; skradanie; + HK MP 5SD3)
- Carabinieri (Włochy) (przesłuchanie; technik kryminalny; + HK MP 5A3)
- Ikebana (Japonia) (elektronika; op: łączność; + FB 89 Onyks)
- Wuj Sam (USA) (budowlanka; op: ciężki sprzęt budowlany; + HK MP 5/10)
- Tweety (Szwajcaria) (doliniarz; włamywacza; MAT-49 9 Para)
- DD (Kanada) (br.snajperska; skradanie; + Remington M 7400)
- Arab (Rosja) (op: zmech; szkolenie; + AK 74)
- Newman (USA) (kierowca; mat.wybuchowe; + Colt 635 SMG)
- Cossac (Ukraina) (br.ciężka; okop; + PKM)
- Legionista (Holandia) (półświatek; spadochroniarz; + FA MAS F1)


- W sb wieczorem powinien dotrzeć Alpen (Austria) (op.wspinaczka; surwiwal)

---



- Oki, to przez resztę wieczoru i noc wiele się nie działo. A w południe zaczęło się umówione spotkanie z Cantano. Wstępnie przedstawiłem te tematy jakie przewijały się ostatnio w postach zakładając, że w ten czy inny sposób i tak będą poruszone. A resztę jak mówisz, że jesteś nastawiony na pisanie dialogu to zostawiam na doc/posty tej tury.


- Co do zadania dla AIM to na luty przedstawia się następująco:

- Zdobyć broń do szkolenia kadr

- mały sukces 30 szt broni długiej, 10 krótkiej;
- średni sukces 60 szt broni długiej, 20 krótkiej;
- duży sukces 90 szt broni długiej, 30 krótkiej;
- spektakularny sukces 120 szt broni długiej, 40 krótkiej

- wyszkolenie 20 studentów czyli wzrost ich umiejętności Zasięg minimum o 1 (zajmuje 1-2 tyg) liczy się jak dodatkowy sukces. Wyszkolenie 1 studenta zajmuje 1 broń więc jak ma się np. grupę 20 studentów potrzeba 20 szt broni.


- Ogólnie zaś chodzi o zdobycie broni i otworzenie kursów strzleckich dla cantanowców.

- Co do opisów i cen broni to są tutaj: https://docs.google.com/document/d/1...V-4b9W0VQ/edit

- Jakby był potrzebny doc to założyłem tutaj: https://docs.google.com/document/d/1...d9i5uCV7k/edit



---


- No i tyle ode mnie na tą turę Jak coś nie jest klarowne czy co to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online