Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2022, 18:25   #748
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 66 - 2526.I.06; knt; ranek

Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 08.12. Więc jest 8,5 dób na wrzucenie posta :> A organizacyjnie to wróciłem z urlopu i planuję wrócić do standardowego rytmu 5+2


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 14/14 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 15/15 s.zdrowy (0);


ex-BG

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 13/13 s.zdrowy (0); (T 35)
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0); (T 42)



PD



- Carsten 10 PD za wrzucenie szybkiego posta

- Carsten 5 PD za przemyślenia wewnętrzne

- Carsten 10 PD za scenkę z Zoją i Bastardem

- Carsten 10 PD za decyzyjność co dalej

- Bertrand 5 PD za przemyślenia wewnętrzne

- Bertrand 5 PD za scenkę z Izabellą

- Bertrand 10 PD za decyzyjność co dalej


Razem:



Carsten 760 + 35 = 795 PD (podwładni po 486 PD)

Bertrand 680 + 20 = 700 PD (podwładni po 180 PD)


---




@Wszyscy


- Oki to w tej turze minęło ok 1 dzień i 2 noce. Czyli jest Konigstag o poranku. Carsten ruszył z wyprawą rozpoznawczą a Bertrand został w głównym obozie.



@Carsten


- Na rozpoznanie wyruszyli:

- Rojo + 10 kuszników
- Zoja + 14 marines
- Olmedo + 14 gebirgsjeager
- Majo, Kara + 6 Amazonek na Culhanach
- Carsten


- Pierwszy dzień podróży upłynął dość spokojnie i bez sensacji. Kolejnego grupa rozpoznawcza jest już na tyle blisko, że do wieczora konni/culhany mogliby dojechać do piramidy a piesi rozbić się obozem na tyle blisko aby kolejnego dnia tam dotrzeć.

- No i pytanie co zdecyduje Carsten w tej opcji. Plusy i minusy omówione mniej więcej w poście.



@Bertrand


- Zycie obozowe mniej więcej wróciło do rutyny. Vivian postanowiła zostać w obozie. A co do Bertranda to w sumie miałby pewnie okazję porozmawiać z każdym kto został w obozie. Więc jak z kimś chce to jest okazja w tej turze.



---



- I ode mnie chyba tyle na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać


- O zmierzchu zaś kapitan de Rivera zebrał dowódców w namiocie narad. No i mniej więcej wrócił do planu sp
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline