Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2022, 22:43   #88
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czarna seria. Mi też zdrowie szwankuje, a te upały jeszcze wszystko pogarszają, a akurat na te upalne dni przypadł mój wolny czas na stworzenie karty. Mam już mechanikę i 50% historii postaci. Planowałem dzisiaj dokończyć kartę, ale fizycznie nie jestem w stanie, ale to już ostatni dzień upałów, które bardzo źle znoszę zdrowotnie, także jutro powinienem być w stanie dokończyć kartę.

Pipboy79 wiem, że chciałeś zacząć sesje w weekend, ale o której dokładnie godzinie? Może bym zdążył wysłać kartę przed deadlinem.
- No konkretna godzina to już po miesiącu od startu rekruty chyba nie ma aż takiego znaczenia moim skromnym ciemno blond zdaniem Jak Ty albo ktoś jeszcze ma chęć dołączyć i ma KP to zapraszam. Jutro też będzie okey jak mi doślecie. W sumie w nd też. No ale ogólnie to miesiąc to chyba aż nadto czasu na sklecenie KP. A domyślnie planuję tygodniowy rytm sesji zapewne 5+2. I nie chciałbym tak długich przestojów w grze. Jak dla kogoś taki jednotygodniowy rytm jest zbyt szybki/krótki to powinien jeszcze przemyśleć czy zgłaszczać się do tej sesji. A jakby ktoś akurat w te lato miał jakieś pechowe kombo na granie w tej sesji to jak pisałem wcześniej może spróbować po lecie czy kiedy tam się komuś zwolni grafik a nadal by chciał dołączyć do tej wampirzej kroniki
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline