Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2022, 08:57   #210
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Glejt skinął głową, odstawiając herbatę.

-Vermit, przynieś proszę Panom narzędzie zbrodni i rzeczy oskarżonych- Skierował się w Waszą stronę - Będzie musiał wybrać się do domu kowala po to o co prosicie. Tymczasem raczcie się herbatą i ciastkami - Mówiąc to postawił przed Wami ceramiczny pojemnik z przykrywką. Odsłaniając ją, Waszym oczom ukazał się spory stos, suchych ciastek. Musiały być dosyć świeże, bo w pomieszczeniu szybko rozszedł się słodki zapach.

Minęła może godzina, gdy Vermit przyszedł do Was z zawiniętym tobołkiem i trzema plecakami. Postawił przedmioty obok Was.

-Proszę, to wszystko co mieli przy sobie. Pozwoliłem sobie nie ściągać z nich odzienia ale mam nadzieje, że to na razie nie będzie Wam potrzebne-żachnął

W tobołkach które obok Was postawił nie było niczego ponad standardowy osprzęt podróżników. Liny, manierki z wodą, cynowe naczynia, hubka i krzesiwo, koc. Jeśli zaś chodzi o oręż to do dyspozycji mieli wyłącznie noże. Jeden z nich został rozłożony przed Wami na ubrudzonej zaschniętą krwią ścierce.

-Tym go dźgnął. Nie jest to jakaś finezyjna broń, ale do zaszlachtowania towarzysza widać wystarczyło. Potrzeba Wam czegoś jeszcze?-głos mężczyzny nie przestawał być oschły i nieprzyjemny.

Burmistrz włączył się do rozmowy -To wszystko Vermit, w razie czego ponownie Cię zawołam. Tymczasem dajmy Panom spokojnie wykonywać ich pracę - Ponownie skierował się w Waszą stronę - Wszystkie przedmioty są do Waszej dyspozycji. Chętnie zobaczę jak pracują służby OPMu. Jeśli najdzie Was znużenie, również udostępnimy Wam izbę na potrzeby odpoczynku
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline