Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2022, 15:28   #42
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cóż, kwestia gustu. Mi tam polskie tłumaczenia są zbędne, a Paradox od dawna trzyma mnie w swoich sidłach, więc...

Każdy sztandarowy tytuł Paradoxa mogę polecić z czystym sercem, nie licząc chyba tylko Hearts of Iron (ale słabo do mnie przemawiają klimaty 2WŚ). Moje top 3, którym poświęciłem najwięcej godzin to Stellaris, CK2 i Europa Universalis 4. Cities: Skylines nie liczę, bo robił to Colossal Order.

Aby nie offtopować za dużo, to jakiś czas temu ograłem ponownie Tyranny. Również polecam, izometryczny RPG z ciekawym lore i świeżym podejściem, bo to żadne tam średniowiecze, a epoka brązu i gra się agentem tego złego (i pacyfikuje ostatnią krainę ostającą się podbojowi), a nie jakimś dobroczyńcą.
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem