Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2022, 07:22   #3
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.

John Black jest potomkiem zdrajczyni i anarchistki. Hetman urwał jej głowę po tym jak dowiedział się o jej zdradzie. Johnowi darował. Jakoś nikt nie ma odwagi powiedzieć Hetmanowi, że źle zrobił (nie znam wielu żywych, którzy wkurzają Brujah). Jednak sam John nie budzi zaufania. Dlatego rzadko spotyka się go w towarzystwie innych wampirów. Z drugiej strony bardzo wiele wampirów ma do niego interesy.

Wampiry wiedzą, że jest Szewcem. Szyje tożsamości. Jeżeli ktoś z was mechanicznie ma punkty Maski, to bardzo prawdopodobne, że miał kontakt z Johnym.

Mówi się, że pracuje dla mafii i robi tożsamości dla ściganych przestępców po operacjach plastycznych.

Klnie jak na szewca przystało. Gotówka się go nie trzyma.

Tyle fabularnie. W kropkach to:

Wada: Podejrzany
Background: Maska: Szewc
Background: Kontakty 3 (mafia)

Mam nadal nie zainwestowany 1 punkt, który chciałbym zrzucić do wspólnej puli jeżeli planujemy jakieś wspólne wydatki. Dajcie znać.

Mam nadzieję, że miło będzie nam się grać razem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline