Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2022, 20:51   #287
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Niestety u mnie od dwóch tygodni istnieje temat przeprowadzki i remontu/odświeżenia w oddawanym mieszkaniu. Przeprowadzka nie mała, bo aż o 600 km z całym wyposażeniem domy. Ciężko jest mi znaleźć chwilę czasu na doca (na którego staram się zaglądać tam gdzie na nim piszemy), a i na niego nie raz w ciągu całego dnia nie ma jak spojrzeć jak człowiek od stop do głowy jest brudny, to za telefon nie ma jak złapać, a wieczorem zwykle człowiek tak zmęczony, że szybko zasypia.

Nie obiecuje, że w tej kolejce uda mi się z odpisem (a w planach miałem się rozpisać i nawet ciebie zaangażować). 12 przyjeżdża firma przeprowadzkowa późnym popołudniem i będzie załadunek. 13 cały dzień w trasie i rozładunek. Jeżeli 12 mój wpis się nie pojawi to nie czekaj na mnie z pchaniem fabuły. Jak wpis się pojawi to dzisiaj, ewentualnie jutro w nocy (o ile nie zasnę zbyt szybko).
 
Elenorsar jest offline