Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2022, 23:23   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dobra skończyłem pisać kartę postaci i wysłałem linka do Gdocka narratorowi. Miałem zagwozdkę czy przy 3 kropkach Animalizmu wziąć Atavism czy Feral Whispers ale jednak wziąłem to drugie bo wydaje się zabawniejsze mam nadzieje że jednak będę mógł zagrać mimo spóźnienia.
- Ok, przeczytałem, sprawdziłem, ogólnie jest okey. Ale wysłałem Ci jeszcze na pw parę rzeczy do sprawdzenia/wyjaśnienia Ale ogólnie to witamy na pokładzie



@Miraaz, Shartar


- U Was też te KP chyba zbliżają się do końca.



@Wired


- Masz kończyć tą KP to kończ Nie ma na co zwklekać jak mamy zaczynać sesję



@Wszyscy


- No ja swój post dałem jeszcze w rekrucie Czas na Was Na początek nic wielkiego:


- przedstawienie swojej postaci - pierwsze i drugie wrażenie
- coś by się przydało pomiędzy BG zanim Aurora przyjdzie
- reakcja na słowa Aurory - nie tylko we własnych myślach



- Czas na wrzucenie posta do końca pt. 08.19. Jak jakies pytania czy coś jest niejasne to dajcie znać W razie dialogu gdyby miało to znaczenie to liczy się chronologia wrzucania postów. Więc prosiłbym uwzględniać w swoich postach posty poprzedników
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline