Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2022, 15:21   #45
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Peluquero ocknął się z bólem głowy. Chyba przesadził wczoraj z winem… Strażnik zabrał go ze sobą i zaprowadził w okolicę czegoś co kiedyś było centrum handlowym.
- Słuchaj głupku – powiedział – el Presidente nic do Ciebie nie ma. Kazał dać ci ostatnią szansę. Jeszcze możesz się wycofać. Jak wejdziesz na pole walki to odwrotu już nie będzie.
- Człowieku zwariowałeś?! Mam się wycofać?! Przecież ja od trzech lat chciałem tu być! Moje marzenie się spełnia, a ty mi mówisz, że mam się wycofać! Chyba ci odbiło! Ja jestem nieśmiertelny! Zabawę czas zacząć! - Peluquero odpowiedział kolejnymi, entuzjastycznymi okrzykami.
Strażnik wręczył mu broń i wpuścił na plac boju drogą na lewo od parkingu.
Wariat niewiele robiąc sobie z zagrożenia zaczął oglądać sprezentowany mu oręż.
- Łał! Fajne giwery – powiedział sam do siebie. Sztucer z wizerunkiem świętej panienki, był chyba zacięty, a przynajmniej fiksat nie potrafił oddać z niego strzału. Za to sfatygowane miniuzi wydawało się w pełni sprawne.
- Co tu robić? Na filmach w takich sytuacjach zawsze gdzieś się chowają. Ja w sumie nie muszę i tak nic mi nie będzie. No ale to przecież ma wyglądać jak w filmie! - szaleniec gadał sam do siebie.
Zaraz obok miejsca, w którym się znajdował, stał fragment około dwumetrowej ściany, chyba pozostałość po jakimś budyneczku. Może to była kiedyś stróżówka? Nie ważne! Peluquero schował się za nią i z niecierpliwością wypatrywał swojej pierwszej ofiary. Pierwszej z wielu, bo święte łowy przecież wygra. W końcu tylko on jest tutaj nieśmiertelny!
Orientacja: 5 = 2 zatrzymania - ściana, przeszkoda wysoka na 2 metry. Ruch Daniela Luny (chyba, że na plac boju wejdzie doktorek)

 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline