Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2022, 00:27   #59
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
No jestem w końcu. Jeszcze raz przepraszam za obsuwe. Oczywiście zostawiałem sobie to pisanie na ostatni dzień i akurat się coś… wiadomo co.

Bucki się rozgadał, dalszy dialog mogę w sumie prowadzić na tym docku, tylko daj znać w kometach, że tam się coś pojawiło. Pytanie do Cantano, to w sumie też pytanie do Ciebie, jak chcesz to dalej poprowadzić.

Wersja pierwsza: Che Guevara wie lepiej i będziemy grali poszczególne misje, na które wyśle Bucka i ekipę, a Kazinski przyjmie postawę „ja tu tylko wykonuje rozkazy” i skupi się tylko na najbliższym wyznaczonym zadaniu.

Wersja druga: no dobra idziemy na całość i zrobimy to po twojemu, wtedy to Buck wyciąga z plecaka buławę marszałkowską i weźmie się za realizowanie swojego pomysłu, samemu będzie sobie (i całej reszcie też) sterem i okrętem.

Mnie jako graczowi odpowiadają obie opcje.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline