Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2022, 03:33   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Ok, przeczytałem, sprawdziłem, ogólnie jest okey. Ale wysłałem Ci jeszcze na pw parę rzeczy do sprawdzenia/wyjaśnienia, Ale ogólnie to witamy na pokładzie
Wprowadziłem poprawki, o które prosiłeś na PW w docku jeżeli jeszcze coś będzie źle daj znać poprawię portret spróbuje wrzucić, choć zawsze miałem problem z przycinaniem obrazków. Wydaje mi się, że jest za duży i będzie rozwalał panel, ale ja tam nie mam pewności.

Portret wykonałem za pomocą bardzo fajnego nowego algorytmu SI który na podstawie słów kluczowych generuje obraz ja mu wrzuciłem Nosferatu wampire birdman Midjourney się nazwa https://www.midjourney.com

Nie do końca tak sobie wyobrażałem postać ale lepsze to niż szukanie obrazków szczególnie dla tego klanu :P

Informacje o postaci powszechnie znane wampirom

Jest treserem gołębi pocztowych podobno popularne są wśród Starszych chodzą plotki że sprzedał kilka nawet samej Fiorenzie Savonie która była nimi na tyle zachwycona że wypożyczyła mu kierowcę guhola.

Jest wyznawcą Kościoła Krwi a dokładniej niewielkiego zboru pod wezwaniem Kaina Odkupiciela. Odłam prowadzony przez jego stworzyciela Brata Nikodema.

Oprócz standardowego dla nowego Kościoła krwi tekstu o walce z demiurgiem głosi że wampiry są biczem Bożym na śmiertelnych mającym nakłonić ich do zwrócenia się ku Bogu. Głosi że Kainowi i Przedpotopowcom należy się szacunek jako świętym nie powinniśmy z nimi walczyć ale nie należy ich czcić ani z nimi walczyć lepiej po prostu zostawić ich w spokoju i dążyć do odkupienia Glacondy.

Po za kościołem Carl raczej nie miesza się do polityki, nie pokazuje się w Elizjum jeżeli nie musi skupia swoje nieżycie pomiędzy kościołem a pupilami.

EDIT Wrzuciłem pierwszego post nie mogę się doczekać waszych odpisów

Cytat:
- coś by się przydało pomiędzy BG zanim Aurora przyjdzie
EDYTA2 Dodałem powitanie pomyślałem, że może kojarzyć Bruna z ptasich patroli. Akurat sam właśnie skończyłem 2 sezon Majów a Synów Anarchii lata temu widziałem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-08-2022 o 15:56.
Brilchan jest offline