Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2022, 18:17   #124
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Pliman, jak będziecie rzucać to mi w sumie obojętne. Link taki, czy inny, generator, który jest wpisany w forum, czy wideo z prawdziwego turlania. Ganz egal.
Co wam pasuje.

Co do mechaniki, to wszystko jest jak należy.
Dwa twoje tagi na plus i jeden ode mnie na minus, to w sumie daje ci +1 do rzutu.
Na kościach masz 9, to w sumie daje 10. To z kolei oznacza pełen sukces.

Poza tym, że przekonałeś bramkarza, aby was wpuścił, to w konsekwencji rzutu dostaje on status "przychylnie nastawiony 1"

To kolejna zasada w tej mechanice.
"Przychylnie nastawiony" to określenie statusu w jakim jest ochroniarz po tym, jak użyłeś na nim swojej mocy. Oznacza to, że przez jakiś czas będzie on jeszcze pod twoim wpływem i albo będziesz miał łatwiej do przekonania go do kolejnej rzeczy, albo nie będzie on jakoś specjalnie wam wchodził w drogę.
Fabularnie po prostu uznał was on za gości i tyle.

Poziom przyznawanego statusu zależy od tego ile punktów mocy zgromadzisz po sumowaniu tagów pozytywnych i negatywnych. W twoim przypadku jest to +1, więc taką siłę ma też status jaki został nadany ochroniarzowi. Gdyby na przykład nie było mojego ujemnego tagu, to wartość mocy Henry'ego byłaby +2.

___
Widzę, że wyraźnie stawiacie na żywiołowe akcje. Ja nie mam nic przeciwko, ale zdajecie sobie sprawę, że pakujecie się do jamy lwa, a właściwie lwicy i to praktycznie nic nie wiedząc o tym miejscu.

Tak, tyko pytam, bo wiecie to początek gry, nie znamy się, a wasze działanie wygląda na kompletnie improwizowane i nieprzemyślane.

Nie zabraniam, ale zaznaczę i może troszkę ostrzegę, że to będzie miało swoje konsekwencje.

Chyba, że macie jakiś tajny plan. Jak tak, to co innego.
 

Ostatnio edytowane przez Nuada : 14-08-2022 o 18:21.
Nuada jest offline